Temiz Enerji Haber Portalı Çalışma Arkadaşı Arıyor

Yazan: dogancan

Temiz Enerji Haber Portalı Çalışma Arkadaşı Arıyor

Temiz Enerji Vakfı (TEMEV) enerji sektörünü daha bağımsız ve sürdürülebilir yapıya kavuşturmak üzere gelişmeleri izlemek ve bu gelişmelerin Türkiye’ye zamanında aktarılması yolunda çalışmalar yapmak üzere 1994 yılında kurulmuştur. Misyonu, temiz tükenmez enerjiler – yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği konusunda bilgilendirme, bilinçlendirme, dokümantasyon, araştırma geliştirme çalışmaları olarak belirlenmiştir. TEMEV son dönemde bu misyonunun yanı sıra iklim değişikliği ile mücadele alanında da faaliyetlerini yürütmektedir.

Temiz Enerji Vakfı tarafından yürütülen bir proje olan Temiz Enerji Haber Portalı, yenilenebilir enerji, enerji verimliliği, düşük karbon ekonomisi ve enerji politikaları ile ilgili Türkiye’de ve dünyada yaşanan en son gelişmeleri okuyucuları ile paylaşmayı hedeflemektedir.

Doğru ve tarafsız habercilik ilkesi ile yola çıkan Temiz Enerji Haber Portalı, sürdürülebilir bir gelecek ve temiz enerji vizyonuyla, enerji sektörünü ilgilendiren haberleri, tüm sektör aktörleriyle paylaşmayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda haber portalının içeriğinin geliştirilmesinden ve portal için düzenli haber hazırlığından sorumlu editörlük görevini yerine getirecek bir çalışma arkadaşı aranmaktadır.

Haber Editörü İlan Metnine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

TEMEV News Editor Job Description

Son başvuru: 20 Ekim 2021

Başvuru belgelerinizi temev@temev.org.tr adresine gönderiniz.

Sizi Haberdar Edelim

E-Bülten'e kayıt olarak gelişmelerden haberdar olabilir, duyurularımızı takip edebilirsiniz!